Jump to main content

SAFEROAD GRAWIL SP. Z O.O.

HISTORIA FIRMY

07.02.1992  – początki spółki Grawil Sp. z o.o.;

04.01.2010  – połączenie spółek Grawil Sp. z o.o. z firmą Silesiana BC Sp. z o.o. z Rudy Śląskiej (rok założenia 1992), zmiana nazwy na Grawil – Silesiana Sp. z o.o.;

20.09.2010  – powstanie oddziału spółki w Ostródzie;

17.02.2011 – zmiana nazwy z Grawil – Silesiana Sp. z o.o. na Grawil Sp. z o.o.;

05.07.2011 – powstanie biura w Poznaniu;

11.03.2015 – zmiana nazwy  z Grawil Sp. z o.o. na Saferoad Grawil Sp. z o.o.

ROZWÓJ FIRMY

Wieloletnie doświadczenia własne oraz skandynawskiej grupy SAFEROAD (wcześniej EKC/Euroskilt) pozwoliły osiągnąć niekwestionowaną pozycję na rynku oznakowania termoplastycznego. Już od 1994 roku spółka produkuje własną masę termoplastyczną GRAVIPLAST a od 2001 roku dzięki wybudowaniu nowoczesnej linii do produkcji mas termoplastycznych we Włocławku z sukcesem zdobywa rynki eksportowe. 

Wysokiej jakości materiały, doświadczona kadra oraz nowoczesny park maszynowy pozwoliły na realizację w zakresie oznakowania poziomego największych kontraktów autostradowych       w Polsce tj. A1, A2 oraz A4.

Doświadczenie w zakresie utrzymania oznakowania poziomego oraz strategiczna lokalizacja, zarówno centrali spółki we Włocławku w ciągu autostrady A1 oraz w niewielkiej odległości       od przebiegu autostrady A2, a także oddziału w Rudzie Śląskiej, niemal na przecięciu Autostrady A1 z A4 oraz oddziału w Ostródzie na przecięciu drogi krajowej nr 7 i 16 pozwala                 z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Zarząd Saferoad Grawil Sp. z o.o.:

  • Grzegorz Bagiński  - Dyrektor Generalny (CEO), Członek Zarządu,
  • Andrzej Graniczny - Dyrektor ds. Personalnych, PR i Produkcji, Członek Zarządu,
  • Grzegorz Marcinkowski - Dyrektor Segmentu Utrzymania Dróg, Członek Zarządu,
  • Artur Kawa - Dyrektor Segmentu BRD, Członek Zarządu