Jump to main content

KARIERA

Aktualne oferty pracy:

Majster Robót Drogowych

Miejsce Pracy: Rejon Dróg Krajowych w Słubicach

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Praca od zaraz

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne

- znajomość MS Excel, MS Office

- prawo jazdy kat. B

- punktualność

- sumienność

- odpowiedzialność

- samodzielność

- umiejętność pracy w grupie

- umiejętność zarządzania ludźmi

- wysokie zdolności komunikacyjne – relacja z klientem

- doświadczenie w utrzymaniu dróg/ utrzymaniu zimowym/usługami komunalnymi i sanitarnymi/ robotami drogowymi jako dodatkowy atut

Zakres obowiązków:

- nadzór nad realizacją robót na terenie RDK Słubice – w tym m.in. nad prawidłowością realizacji i właściwym zabezpieczeniem robót

- nadzór nad terminowością realizacji robót

- kontakt z klientem, przeprowadzanie ustaleń zakresu robót, dokonywanie odbiorów

- prowadzenie raportowania realizowanych robót

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail : grawil_wloclawek@saferoad.pl .

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Saferoad Grawil Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji ”.

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA DRÓG

Miejsce Pracy: Rejon Dróg Krajowych w Nowym Targu

  • nadzór nad realizacją robót na terenie RDK Nowy Targ – w tym m.in. nad prawidłowością realizacji i właściwym zabezpieczeniem robót
  • nadzór nad terminowością realizacji robót
  • kontakt z klientem, przeprowadzanie ustaleń zakresu robót, dokonywanie odbiorów
  • prowadzenie raportowania i rozliczeń realizowanych robót

Wymagania:

  • min. 12 miesięcy przy bieżącym  utrzymaniu dróg (utrzymanie zimowe, letnie, usługi komunalne, sanitarne, roboty drogowe) – wykonawstwo, administracja, rozliczenia itp.
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość MS Excel, MS Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub/ i C
  • samodzielność
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • wysokie zdolności komunikacyjne – relacja z klientem

Praca w formie zmianowej.